Affiliate programa

Apie affiliate (partnerystės) programą.

Top Beauty affiliate programa suteikia galimybę uždirbti komisinius už pardavimus, kuriuos įvykdys Jūsų svetainės nukreipti lankytojai. Užsiregistravę Top Beauty affiliate programoje, Jūs galėsite pasirinkti norimas reklamos priemones bei patalpinti jas savo svetainėje. Kai nukreipti lankytojai įvykdys užsakymus, jūs uždirbsite komisinius.

Kodėl verta dalyvauti Top Beauty affiliate programoje?

Top Beauty grožio prekėmis prekiauja nuo 2010-ųjų metų. Dirbame su daugybe profesionalių ir garsiausių prekinių ženklų, galime pasiūlyti platų kokybiškos kosmetikos asortimentą.

Kiek galiu uždirbti dalyvaudamas Top Beauty affiliate programoje?

Siūlomi komisiniai yra 18% nuo užsakymo sumos. Aiškūs bei paprastai apskaitomi.

Kas ir kaip skaičiuoja pardavimus?

Top Beauty affiliate programos organizavimui ir vykdymui pasirinkome Europos lyderį affiliate srityje - „Strive“. Pardavimai skaičiuojami ir fiksuojami pagal 19-oje šalių taikomus „Strive“ technologijos standartus. Komisinių apskaita yra skaidri - matysite kiekvieną įvykdytą užsakymą, kurį atliko Jūsų svetainės nukreiptas lankytojas, užsakymo vertę bei kokias prekes nusipirko.

Kokiais būdais galiu reklamuoti Top Beauty affiliate programą?

Siūlome komisinius už įvairiais būdais nukreiptų lankytojų įvykdytus pirkimus:

1.       Standartinių reklaminių skydelių (banerių) talpinimas svetainėse;

2.       Tekstinių nuorodų, tekstinės reklamos talpinimas svetainėse;

3.       Naujienlaiškių siuntimas savo svetainės nariams su specialia „Strive“ nuoroda pardavimų apskaitai;

4.       Pristatymai/straipsniai tinklaraščiuose ar svetainėse, skatinantys įsigyti Top Beauty produktus įterpiant specialias „Strive“ nuorodas arba reklamos skydelius;

5.       Kiti būdai.

 


Pastaba: Galimi tik teisėti skatinimo būdai. Kenkėjiškai brukama reklama ar kiti nekorektiški būdai nebus toleruojami ir tokiu būdu uždirbti komisiniai bus panaikinami. Taip pat draudžiama naudoti mūsų reklamos priemones tinklapiuose, kuriuose yra nuorodų ar informacijos į piratines programines įrangas ar informacija, pažeidžianti LR teisės aktus.

 

Kaip pradėti talpinti reklamas?

 

1.       Užsiregistruokite „Strive“ sistemoje adresu: https://publisher.tradedoubler.com/public/aSignup.action?language=lt&country=LT&pvnId=1955512

2.       Prisijungę prie „Strive“ paieškoje suraskite TopBeauty.lt programą.

3.       Paspaudę programos nuorodą, paprašykite leidimo dalyvauti joje.


Jūsų paraiška bus peržiūrėta kaip galima greičiau ir elektroniniu laišku pranešta ar jūsų tinklapis priimtas. Jeigu būsite priimti, iškarto galėsite paimti reklamos priemonių kodus ir pradėti talpinti Top Beauty reklamą bei uždirbti komisinius!

 

Kontaktai

Klausimus, susijusius su Top Beauty affiliate programa, rašykite: info@topbeauty.lt

 

Į viršų