Arganmidas Moroccan Argan Oil aliejus (100ml)

4.6 / 20
Prekės kodas: AR1001
EAN: 7350081640040
29.00 €

Talpa: 100ml

Perkant iki 13 val. pristatymas kitą darbo dieną!

Perkant virš 29.00 € pristatymas nemokamas.

Arganmidas Moroccan Argan Oil aliejus - tai unikalus serumas, praturtintas marokietišku argano aliejumi, kuris akimirksniu susigeria į plaukus ir oda, suteikdamas nuostabų žvilgesį ir ilgalaikį kondicionavimą.

Išskirtinė šio aliejaus sudėtis, didelė vitamino E ir organizmui būtinų riebalų rūgščių koncentracija, pamaitina ir sudrėkina plaukus bei odą, turi anti-oksiduojantį poveikį, suteikia apsaugą nuo kenksmingų UV spindulių ir kitų aplinkos veiksnių.

Naudojimas.

Plaukams:

  • Įtrinkite nedidelį kiekį aliejaus į drėgnus, šampūnu ir kondicionieriumi išplautus plaukus. Formuokite šukuoseną kaip įprasta.
  • Taip pat galite kelis lašus aliejaus paskirstyti ant sausų plaukų, tai padės suvaldyti nepaklusnius plaukus, suminkštins juos ir suteiks papildomo žvilgesio.
  • Prieš plaukų dažymą rekomenduojama kelis lašus (apie 5ml) Arganmidas Moroccan Argan Oil aliejaus įmasažuoti į plaukus, tai padės plaukams geriau įsisavinti spalvą. Nenuplaukite plaukų prieš dažymą ar balinimą. 4-5ml Arganmidas Moroccan Argan Oil aliejaus įlašinkite ir į dažų mišinį. Dažykite plaukus kaip įprasta.

Kūnui:

Sušildykite šiek tiek Arganmidas Moroccan Argan Oil aliejaus delnuose ir masažuokite juo kūno odą. Rekomenduojama tai daryti 2-3 kartus per savaitę. Jūsų odos būklė pagerės, oda taps švelnesnė bei lygesnė.

Į viršų