Arganmidas QPLEX No.3 Bond Perfector plaukų priežiūros priemonė (100ml)

Prekės kodas: AR1012
12.50 €
Išparduota

Pranešti, kai produktas bus prekyboje

Arganmidas QPLEX No.3 Bond Perfector plaukų atkūrimo ir priežiūros priemonė - skirta pasirūpinti profesionaliai šviesintais, dažytais ar chemiškai sušukuotais plaukais namuose. QPLEX No.3 Bond Perfector padeda atkurti disulfido sieros jungtis plauko viduje, tai padaro plaukus stipresnius, tvirtesnius, taip pat ši priemonė detoksikuoja ir atgaivina plaukus. 

Tarp apsilankymų pas kirpėją pasirūpinkite savo plaukais namuose. Tereikia šios vienos QPLEX No.3 Bond Perfector priemonės ir Jūsų plaukų spalva išliks ilgiau, plaukai bus sveikesni ir stipresni, elastingesni.

QPLEX revoliucinė plaukų atkūrimo ir priežiūros sistema leis jums pasiekti trokštamų rezultatų tausodama Jūsų plaukus. Norite tapti platinine blondine, ar visiškai pakeisti savo turimą plaukų spalvą? O gal visuomet svajojote apie garbanas? Su QPLEX galite sau leisti viską! Cheminių procesų metu, dažant plaukus, balinant juos ar chemiškai šukuojant, plauko viduje griaunamos jungtys, kurios yra būtinos, kad plaukas liktų sveikas. QPLEX padės apsaugoti Jūsų plaukus cheminių procedūrų metu. Galėsite džiaugtis ilgai išliekančia dažytų plaukų spalva nebijodami juos pažeisti.

QPLEX privalumai:

  • Padeda išlaikyti plaukus sveikus, elastingus, minkštus ir žvilgančius.
  • Atstato ir pagyvina silpnus, gyvybę praradusius, šiauštis ar lūžinėti linkusius plaukus.
  • Atstato labai pažeistus plaukus, jie tampa sveikesni, gyvybingesni, elastingesni.
  • Padeda išlaikyti dažytų plaukų spalvą ilgiau.

Naudojimas. Gausiai paskirstykite QPLEX No.3 Bond Perfector priemonės ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Palikite priemonę veikti 10-20 minučių. Kruopščiai išplaukite plaukus šampūnu ir kondicionieriumi. 

Į viršų