Rašyti atsiliepimą

Atsiliepimai

Renata rašo: 2018-06-19

Sveiki, Šį kartelį mane nuvylėte...Prekes gavai tik trečią darbo dieną, kad išsiuntėte neinformavote, o turėjau pati ieškoti savo prekių....Nors užsakymas nėra mažas (151 euras) jokių dovanėlių nepridėjote, o gaila. Kitiems rekomenduodavau, kaip patikimą ir klientu besirūpinamčią svetainę, deja...dabar to daryti negalėsiu...teks ieškoti kitų tiekėjų....

Claudette Hurst rašo: 2018-06-16

Hello! My name is John and there's something I'd like to tell you. I recently did a research on Instagram user statistics and likes/Follower patterns across users, and found out that many users such as yourself suffer from a state of placidity. This means that despite regularly uploaded good content you're unable to grow further. The reason is that most of the regular Instagram users only watch and follow content that seems popular, while overlooking or ignoring content that has a low number of likes compared to the other popular content they follow. Have you noticed that you hit a wall with your account and that regardless of what you do you only stay where you are? If not, it will become apparent to you soon. This is the reason why http://www.himzilikes.com was created. By using one of our packages you can get above the threshold other users consider as unpopular and let your account grow to it's deserved follower size. Just select which package best suits you and your account and after less than 24 hours the package will be active. If you have any questions feel free to ask. Kind regards John Derring HimziLikes Foreman

Anžela rašo: 2018-06-14

Jau ne vienerius metus perku iš www.topbeauty.lt ir visada lieku patenkinta - labai geros kokybės prekės (ypač mėgstu korėjiečių kosmetiką, kurios Lietuvos parduotuvėse nerasi), nuolaidos, greitas ir patogus pristatymas, taip pat dovanėlės su siunta.

Birutė rašo: 2018-06-13

Labai patenkinta prekių pasirinkimu, aptarnavimu, bei pristatymu. Ačiū už dovanas - mėginėlius.

Airida rašo: 2018-06-08

Ačiū už gerą aptarnavimą.

Neringa rašo: 2018-06-01

OK.

Irma rašo: 2018-05-28

Laba diena, puikios prekės. Kokybė pateisino lūkesčius. Sėkmės.

Birutė rašo: 2018-05-01

Labai patenkinta prekių pasirinkimu, aptarnavimu, bei pristatymu. Ačiū už dovanas - mėginėlius.

Ligita rašo: 2018-04-25

Esu sužavėta šios parduotuvės sąžiningumu ir geranoriškumu. Gavau pažeistą ir išsiliejusią plaukų kondicionieriaus pakuotę .Apie tai pranešus pardavėjui, jau kitą dieną gavau naują , kokybišką produktą ir dar dovanų mėginėlių . Ačiū už geras prekes ir malonų bendravimą. Tikrai rekomenduoju šią parduotuvę.

Greta rašo: 2018-04-03

Esu pirkus ne kartą iš čia kosmetiką, anie kartai nenuvylė, tačiau šis paskutinis visgi nebuvo sėkmingas. Pirkau ELF firmos akių pravedimą (liaudiškai tariant pravotkę) ir labai nusivyliau... Apvadas vos piešia, atrodo lyg būtų visai besibaigiantis. Nors ir nekainavo labai daug, bet gaila vistiek...

Eila rašo: 2018-02-15

Eu labai patenkinta aptarnavimu:)

Janina Isiūnienė rašo: 2018-02-06

Jūs esate WOW! Greitas ir puikus prekių pristatymas! Džiaugiuosi savo pirkiniais! Ačiū, kad esate ir toliau linkiu sėkmės laikant profesionalų aptarnavimą!♡

Jūratė Miškinienė rašo: 2018-02-06

Niekada ši e. parduotuvė nenuvilia, esate nuostabūs. Rekomenduoju visiems. Esate patys geriausi, labai daug perku internetu ir todėl galiu įvertinti Jus pačiam didžiausiam balui .

Monika rašo: 2018-01-11

Užsisakiau The Balm Even Steven makiažo pagrindą ir likau labai patenkinta tiek kokybišku produktu, tiek greitu pristatymu ir maloniu bendravimu su klientais! Esu nauja lojali klientė!

Agne rašo: 2017-12-13

Ismeginau davines nounou kauke chemiskai pazeistiems plaukams ir sausiems.NEREALU!!!!kaip kvepia mmmm....o plaukai kokie minksti ir svelnus ;))

Loreta rašo: 2017-11-14

LIUKS! Greitas pristatymas, geros kainos ! Rekomenduoju ! :)

Top Beauty rašo: 2017-11-07

Sveiki, Skaidre. Gal galite šią užklausą info@topbeauty.lt atsiųsti nurodydama užsakymo numerį? Būtinai išsiaiškinsim. :)

Skaidrė rašo: 2017-11-07

Pristatymas prekių labai greitas ir operatyvus.....tik keista, kad šešėliai neturėjo firminės pakuotės, kurioje jie turėjo būti...kažin kodėl?

Asta rašo: 2017-10-23

Nuo siol as tapau jusu kliente:) Ne tik kad kainas radau daug mazesnes negu kitur, bet gavau ir dar dovanele! :) Tikrai nustebinot.

Ilona rašo: 2017-10-19

Kaip visada viskas super, ačiū už dovanas:)

Į viršų