-5%
Kerastase Elixir Ultime plaukų kaukė (200ml)

Kerastase Elixir Ultime plaukų kaukė (200ml)

4.1 / 35
Prekės kodas: KE49
EAN: 3474636400263
RRK: 43.50 €
41.45 €

Talpa: 200ml

Perkant iki 13 val. pristatymas kitą darbo dieną!

Perkant virš 29.00 € pristatymas nemokamas.

DOVANA

Kérastase Aura Botanica Essence D'Eclat purškiamas aliejus (50 ml)
Vertė 19.00 €

Pirk Kérastase ir dovanų gauk 19 Eur vertės Kérastase Aura Botanica Essence D'Eclat purškiamą aliejų (50 ml) sausiems ir nualintiems plaukams. Dovana bus pridėta prie siuntos. Pasiūlymas galioja ribotą laiką, kol baigsis dovanos.

Sugrąžinkite gyvybingumą ir sveiką blizgesį nušiurusiems, pažeistiems plaukams su Kerastase Elixir Ultime Cataplasme plaukų kauke. Kupina maitinamosiomis medžiagomis ir prabangiais aliejais kaukė atgaivina ir drėkina plaukus, todėl jie ima prabangiai blizgėti ir spindėti sveikata.

Kerastase šioje kaukėje apjungė prabangius aliejus ir drėkinamuosius serumus tam, kad suteiktų Jūsų plaukams nepakartojamo švelnumo. Lipidų junginių, kurie turi maitinamąsias savybes, dėka Jūsų plaukai bus visapusiškai atgaivinti ir gundančiai švelnūs liesti.

Specializuota kaukės formulė idealiai tinka negyvybingiems, sausiems ir pažeistiems plaukams siekiant juos atgaivinti. Plaukų kaukė kupina aukštos koncentracijos aliejų tam, kad Jūsų plaukams sukurtų unikalų ir lepinantį pojūtį.

Naudojimas. Įtrinkite 1-2 riešuto dydžio plaukų kaukės kiekį į šampūnu išplautus plaukus. Švelniai pamasažuokite nuo šaknų iki galiukų. Palikite 5 minutes. Užpilkite nedidelį kiekį šilto vandens,  dar pamasažuokite. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.

Į viršų