Kerastase

Nuo 1964 Kerastase kompanija kuria naujos kartos plaukų priežiūros priemones, naudodama pažangiausias formules. Siekdama puoselėti natūralų plaukų grožį, Kerastase remiasi 4 pagrindinėmis vertybėmis: kokybe, vertinimu, individualumu ir grožiu.

Nuo pat susikūrimo, La Recherche Avancée L'Oréal naudoja pažangiausias plaukų kosmetikos kūrimo technologijas. Kerastase produktai yra novatoriški, unikalios formulės ir skirti tiek moterims, tiek vyrams stiprinti natūralų jų plaukų grožį.
http://www.kerastase-usa.com/img/_ww/dot.gif
Mes visi esame unikalūs ir kiekvienas plaukų tipas turi savo subtilybių. Todėl Kerastase sukūrė individualių poreikių plaukų priežiūros priemonių kolekciją, kad patenkintų skirtingų plaukų norus. Visi Kerastase produktai sukurti ne tik išsaugoti ir puoselėti natūralų plaukų grožį, bet kartu jiems suteikti nepakartojamą jausmą.

Tad leiskite savo plaukams panirti į Kerastase priemonių pasaulį, kupiną naujovių, išskirtinumo ir elegancijos. Išbandykite šampūnus, plaukų kaukes, puoselėjimo priemones ir suteikite savo plaukams tikrą palaimą!

TopBeauty.lt siūlo Kerastase kosmetiką plaukams - nepakartojamam jūsų plaukų grožiui. 

Į viršų