-5%
Kerastase Elixir Ultime plaukų kaukė (200ml)

Kerastase Elixir Ultime plaukų kaukė (200ml)

4.1 / 35
Prekės kodas: KE49
43.50 € 41.33 €
Išparduota

Pranešti, kai produktas bus prekyboje

Sugrąžinkite gyvybingumą ir sveiką blizgesį nušiurusiems, pažeistiems plaukams su Kerastase Elixir Ultime Cataplasme plaukų kauke. Kupina maitinamosiomis medžiagomis ir prabangiais aliejais kaukė atgaivina ir drėkina plaukus, todėl jie ima prabangiai blizgėti ir spindėti sveikata.

Kerastase šioje kaukėje apjungė prabangius aliejus ir drėkinamuosius serumus tam, kad suteiktų Jūsų plaukams nepakartojamo švelnumo. Lipidų junginių, kurie turi maitinamąsias savybes, dėka Jūsų plaukai bus visapusiškai atgaivinti ir gundančiai švelnūs liesti.

Specializuota kaukės formulė idealiai tinka negyvybingiems, sausiems ir pažeistiems plaukams siekiant juos atgaivinti. Plaukų kaukė kupina aukštos koncentracijos aliejų tam, kad Jūsų plaukams sukurtų unikalų ir lepinantį pojūtį.

Naudojimas. Įtrinkite 1-2 riešuto dydžio plaukų kaukės kiekį į šampūnu išplautus plaukus. Švelniai pamasažuokite nuo šaknų iki galiukų. Palikite 5 minutes. Užpilkite nedidelį kiekį šilto vandens,  dar pamasažuokite. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.

Į viršų