Rinkinys: Arganmidas Moroccan Argan Oil Clear Hydrating trio (450+450+300ml)

5.0 / 4
Prekės kodas: kit128
49.00 €
Išparduota

Pranešti, kai produktas bus prekyboje

1. Arganmidas Moroccan Argan Oil Clear Hydrating šampūnas (450ml) - skirtas plaukams, nualintiems ir pažeistiems dažymo, cheminio šukavimo ar karštų plaukų formavimo prietaisų. Dėl labai koncentruotos formulės šis šampūnas švelniai valo, drėkina ir atstato plaukus, jie tampa elastingesni ir lengviau valdomi.

2. Arganmidas Moroccan Argan Oil Clear Hydrating kondicionierius (450ml) - skirtas plaukams, nualintiems ir pažeistiems dažymo, cheminio šukavimo ar karštų plaukų formavimo prietaisų. Dėl labai koncentruotos formulės šis kondicionierius intensyviai puoselėja, drėkina bei padeda išnarplioti plaukus, jie tampa lengviau iššukuojami.

3. Arganmidas Moroccan Argan Oil Instant Repairing plaukų kaukė (300ml) - intensyvaus veikimo priemonė, kuri greitai ir giliai įsiskverbia į plaukus, atstato juos ir atgaivina. Idealiai tinka nualintiems, pažeistiems ir dažytiems plaukams.

Arganmidas produktai, praturtinti marokietišku argano aliejumi, akimirksniu prasiskverbia į plaukus suteikdami jiems nuostabų žvilgesį ir ilgalaikį kondicionavimą.  Išskirtinė produktų sudėtis, didelė vitamino E ir organizmui būtinų riebalų rūgščių koncentracija, pamaitina ir sudrėkina plaukus, turi anti-oksiduojantį poveikį, suteikia apsaugą nuo kenksmingų UV spindulių ir kitų aplinkos veiksnių.

Į viršų