Sigma F87 Edge Kabuki™ makiažo pagrindo šepetėlis

4.5 / 4
Prekės kodas: SF87
EAN: 819430018505
24.95 €

Perkant iki 13 val. pristatymas kitą darbo dieną!

Perkant virš 29.00 € pristatymas nemokamas.

Sigma F87 Edge Kabuki™ tankus, tačiau labai minkštas ir švelnus šepetėlis skirtas padengti makiažo pagrindą, korektorių ir užtvirtinančią pudrą ant veido odos. Šio šepetėlio pagalba pasieksite nepriekaištingų rezultatų, veido oda atrodys natūraliai graži, pudra pasidengs nepastebimai. Dėka specialios Sigmax® technologijos, šerialiai beveik nesugeria produkto, todėl pudros reikės mažiau, ją naudosite taupiau, o ir šepetėlį bus lengviau prižiūrėti.

Sigma F87 Edge Kabuki™ šepetėlio ypatumai:

  • Didžioji dalis Sigma šepetėlių yra pagaminti iš specialių sintetinių pluoštų: SigmaTech™ ir Sigmax®. Abiejų linijų šepetėlių šereliai yra pagaminti iš termoplastinių polimerų, kurių skaidulos itin plonos ir švelnios. Tokie šereliai efektyviai paima reikiamą kiekį produkto ir jį tolygiai padengia ant veido odos. Tinka naudoti tiek su pudros, tiek su skystos, tiek su kreminės konsistencijos kosmetikos priemonėmis. Šereliai beveik visiškai nesugeria drėgmės, yra stiprūs ir pakankamai stangrūs todėl skystos ar kreminės konsistencijos produktai negadina jų, jie yra ilgaamžiai. Taip pat šie specialūs SigmaTech™ ir Sigmax® pluoštai yra hipoalerginiai todėl nesukels jokios alergijos net ir jautriausiai odai.
  • Visų Sigma šepetėlių rankenėlės yra gaminamos iš atidžiai parinktos lengvos ir aukšto atsparumo medienos iš atsinaujinančių šaltinių. Kiekviena rankenėlė yra atskirai šlifuojama ir poliruojama, tada gruntuojama ir dažoma iki kol tampa visiškai ištobulinta.
  • Sigma šepetėlių metaliniai antgaliai yra gaminami iš specialaus, ilgalaikio ir funkcionalaus lydinio - SigmaAlloy™. Tai specialus metalų lydinys, pagamintas iš vario ir cinko, kuris yra gerokai patvaresnis nei aliuminis ar plastikas. SigmaAlloy™ metaliniai antgaliai turi antibakterinių savybių, be to yra atsparūs rūdijimui, todėl tarnauja tikrai ilgai ir atrodo nepriekaištingai.
Į viršų