Apie mus

Džiaugiamės galėdami pristatyti Jums mūsų internetinę parduotuvę. Kurdami ją siekėme, kad pirkimas būtų patogus, greitas, malonus ir saugus, o TopBeauty.lt taptų nuolatine Jūsų apsipirkimo vieta.

Mes siūlome pasaulyje žinomiausių gamintojų (L‘Oreal Professionnel, Kerastase, Redken, Joico, GHD, Goldwell) profesionalams skirtus plaukų priežiūros produktus geriausiomis kainomis. Iš gausybės pasiūlymų atrinkome 2000 efektyviausių, perkamiausių ir puikiai Lietuvoje bei visame pasaulyje įvertintų produktų. Taip pat parduodame aukštos kokybės kosmetiką The Balm, Lily Lolo, Sigma, Real Techniques, Bellapierre ir kt. Visa produkcija 100% originali, patikrinta dermatologų ir atitinkanti visus ES reikalavimus.

Dirbame nuoširdžiai, atsakingai ir profesionaliai. Siekiame kuo geriau tenkinti Jūsų poreikius ir užtikrinti kokybišką aptarnavimą, sudarome galimybes saugiai atsiskaityti, taip pat greitai ir saugiai pristatome Jūsų išsirinktus produktus. Turime „Saugu pirkti“ sertifikatą. Jūsų užsakymas bus pristatytas jau kitą dieną, jeigu užsakysite produktus darbo dienomis iki 13 val. Užtikriname, kad atsiskaitant gauti Jūsų asmens duomenys bus besąlygiškai saugomi.

Pasinaudodami proga pabrėžiame, kad visuomet laukiame Jūsų pastabų arba pasiūlymų, kaip galėtumėme dar labiau palengvinti Jūsų apsipirkimą.

Kontaktai:

Dėl užsakymų, siuntų ir grąžinimų kreipkitės darbo dienomis 10:30–16:30 val.: 

Tel. 860998100

El. p. info@topbeauty.lt

 

Reklamos ir bendradarbiavimo klausimais kreipkitės:

Tel. nr.: 864689714

El. p. reklama@topbeauty.lt 

 

Dėkojame, kad domitės ir perkate mūsų parduotuvėje!

 

Nuoširdžiai Jūsų paslaugoms,

TopBeauty.lt komanda

Į viršų